SWİNG JAZZ- FLAPPER SWİNG

SWİNG JAZZ- FLAPPER SWİNG

Kuşadası’nın tarihi Güvercinada Kalesi, akustik caz grubu Flapper Swing’in sahne aldığı muhteşem bir konsere daha imzasını attı.
Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı iş birliğinde düzenlenen Güvercinada Dinletileri’nin konuğu swing caz tarzını başarıyla icra eden Flapper Swing oldu. Gitarda Erhan Elbelger, Tomas Hetmenek, klarnette Tamer Temel, kontrbasta Oğuzalp Ertonguç ve vokalde Nevin Hetmanek’in yer aldığı grup, 1920’leri ve 1930’ları otantik tınılarla yorumlayarak kostüm ve sahne performansıyla dinleyicilere o dönemin atmosferini yaşattı.

Vokal Nevin Hetmanek, Kuşadası’nda bulunmaktan dolayı çok memnun olduklarını belirterek “Kuşadası bizi çok sıcak karşıladı. Bu kadar güzel bir atmosferde konser vermek bizi çok mutlu etti. Uzun süredir Kuşadası’na gelmemiştik. Şimdi burada caz severle birlikteyiz. Bu konserlerin mimarı olan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e ve KUSAV Başkanı Levent Köylü’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.
Gecenin sonunda KUSAV Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Kesim sanatçılara Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve KUSAV Başkanı Levent Köylü adına teşekkür ederek çiçek takdim etti.